Prima pagină » Magazin » Ce face Ilinca Vandici pentru a rezista antrenamentelor de la „Dansez pentru tine”

Ce face Ilinca Vandici pentru a rezista antrenamentelor de la „Dansez pentru tine”

Ce face Ilinca Vandici pentru a rezista antrenamentelor de la
Cel de-al 14-lea sezon al emisiunii „Dansez pentru tine" o va aduce pe ringul de dans și pe Ilinca Vandici.

Cel de-al 14-lea sezon al emisiunii „Dansez pentru tine” o va aduce pe ringul de dans și pe Ilinca Vandici.

Vedeta a început deja antrenamentele, astfel că și regimul său alimentar s-a schimbat pentru a avea energia necesară.

„Am un program de antrenament aproape zilnic la sală și am făcut o cură de vitaminizare a organismului, pentru a-l pregăti să înfrunte programul încărcat și efortul fizic, dar și vremea rece”, a explicat Ilinca. „În acest moment orice mic dezechilibru îmi poate afecta capacitatea de pregătire, iar eu îmi doresc să fac tot ce îmi stă în putere și poate chiar și mai mult pentru a-l ajuta pe partenerul meu”, a adăugat ea.

Ilinca Vandici a precizat că a acceptat provocarea pentru că, de obicei, își dorește să îi ajute pe cei din jurul ei, dar și pentru că îi place foarte mult să danseze.

„Personal sunt un om altruist, care se gândește mai degrabă la binele aproapelui decât la sine, deci bucuria mea este imensă știind că pot ajuta pe cineva să-și îndeplinească un vis, cu atât mai mult cu cât dansul a fost, este și va rămâne o mare pasiune pentru mine”, a spus Ilinca.

Debutul sezonului 14 al show-ului „Dansez pentru tine” va avea loc pe 18 octombrie, la Pro TV.

Recomandarea video

Mediafax
Cum s-a transformat o zonă din Bulgaria într-un magnet pentru britanici: Este ca Amalfi, dar mai ieftină
Digi24
Cea mai puțin vizitată țară din Europa, pentru că turiștii o găsesc „plictisitoare”
Cancan.ro
Viktor Orban și-a recunoscut înfrângerea în urmă cu puțin timp. S-a scris istorie cu un RECORD incredibil
Prosport.ro
FOTO. Mihaela Buzărnescu, apariție senzuală în costum de baie! Cum arată la 37 de ani
Adevarul
Cum poate fi îngenuncheat Iranul cu un simplu telefon la Beijing. Soluția generalului care a condus armata SUA
Mediafax
Serialele tip microdrame generate de IA revoluționează industria divertismentului din China
Click
Un turist bulgar compară România cu Bulgaria. Orașul care l-a impresionat: „foarte bine organizat, cu arhitectură frumoasă, străzi curate”
Digi24
După eșecul negocierilor de la Islamabad, Trump anunță o blocadă a SUA asupra Strâmtorii Ormuz: „Suntem pe deplin «gata de acțiune»”
Cancan.ro
Am aflat cu cine a înlocuit-o pe Codruța. Nora 'șefului României' i-a sucit mințile lui Valentin Sanfira!
Ce se întâmplă doctore
Cum arată acum Teodora Stoica după ce s-a vindecat complet de cancer! Alimentul de Paște pe care nu-l mai consumă
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Cât de des trebuie să verificăm anvelopele mașinilor?
Descopera.ro
Inteligența Artificială de la Google arată milioane de răspunsuri greșite în fiecare oră
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Un tip îi propune unei fete să facă dragoste cu el: – Cât tupeu, domnule, cât tupeu!
Descopera.ro
Metoda japoneză pentru un bagaj de mână ușor dar cu multe opțiuni vestimentare