Prima pagină » Magazin » Cum și-a convins un câine stăpâna că nu el a furat mâncarea. Imagini hilare

Cum și-a convins un câine stăpâna că nu el a furat mâncarea. Imagini hilare

Cum și-a convins un câine stăpâna că nu el a furat mâncarea. Imagini hilare
Harley și sora sa, doi labradori negri, fac senzație pe rețelele de socializare după ce stăpâna lor a postat, pe Facebook, un video cu cei doi în care îi întreabă repetitiv care a furat biscuitele de pe masă. De cinci ori, Harley pune lăbuța pe capul surorii lui, spre amuzamentul stăpânei care îi dă trei ocazii "să spună adevărul".

„O să pun întrebarea, o să plec, o să vă las timp de gândire, să vă căutați în suflet și să vă dați seama care e cel mai bun răspuns pe care puteți să îl dați din inimă. Vă dau oportunitatea să faceți lucrul care trebuie. Știu că o să aveți nevoie de timp de gândire. Gândiți-vă să acționați corect. Așa că vă întreb:cine a luat biscuitele de pe masă?”, își începe stăpâna discursul.

Harley, atent și cu capul plecat, pune lăbuța pe capul surorii lui, care trădează aceeași privire de vinovăție.

„Harley, poate nu m-ai auzit, poate nu ai înțeles cât de dificilă este această întrebare și cât de dificil este să îți predai sora.
Așa că o să te întreb din nou Harley, pentru că știu că este unul dintre cele mai dificile lucruri pe care le ai de făcut. Vă întreb din nou: cine a luat biscuitele de pe masă?”, continuă stăpâna.

Harley repetă figura.

„Loha, ai ceva de spus? Vorbește în numele tău. Harley, a treia oară este cu noroc. Dacă nu a fost sora ta, o să uităm tot ce ai zis. Este dificil, Harley, așa că te întreb pentru ultima oară: cine a furat biscuitele?”, își încheie interogatoriul stăpâna, după care Harley face același gest de trei ori consecutiv, spre amuzamentul ei.

Recomandarea video

Mediafax
Harta scumpirii locuințelor în Europa: cine conduce, unde sunt cele mai mici creșteri și singura țară cu prețuri în scădere
Digi24
Kremlinul admite că Orban va pierde alegerile din Ungaria: „Chiar și cu sprijinul nostru, nu au reușit nimic”. Pe cine va da vina Rusia
Cancan.ro
Cum arată acum Nadia Dănciulescu, la 14 ani după ce a fost transformată complet în Frumusețe pe Muchie de Cuțit de la Pro TV
Prosport.ro
FOTO. Frumoasa Diletta Leotta, discuție inedită cu Cristi Chivu: „Îți vom da numerele de telefon”
Adevarul
Viktor Orbán ar putea cere anularea alegerilor, în cazul unei victorii a opoziției. Analist român din Marea Britanie: „S-ar putea inspira de la noi”
Mediafax
Adio unei practici foarte des întâlnite în hoteluri: Uniunea Europeană elimină acest element din camerele de hotel
Click
Cine este tânărul din Constanța care a fost admis la Harvard, cu o bursă de peste 1.300.000 de dolari: „Un copil extraordinar”
Digi24
Péter Magyar, „omul dificil” care îl provoacă pe Viktor Orbán în Ungaria, este controversat chiar și printre susținătorii săi
Cancan.ro
România, lovită de frig chiar înainte de Paște. Brumă și ninsori în noaptea de Înviere
Ce se întâmplă doctore
Îți amintești de Laura Teodoru, știrista de la Digi? S-a retras de la tv și duce o viață luxoasă. Cum arată acum, la 10 de ani de când a dispărut din viața publică
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Restricții în trafic de Paște. Unde se circulă cel mai greu?
Descopera.ro
Cât de des ar trebui spălați blugii? Mulți greșesc!
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Un tip îi propune unei fete să facă dragoste cu el: – Cât tupeu, domnule, cât tupeu!
Descopera.ro
Ce înseamnă, mai exact, să fii om?