Prima pagină » Sport » FRF a anunțat prețul biletelor pentru meciul România – Grecia. Cât va costa cel mai ieftin bilet

FRF a anunțat prețul biletelor pentru meciul România – Grecia. Cât va costa cel mai ieftin bilet

FRF a anunțat prețul biletelor pentru meciul România - Grecia. Cât va costa cel mai ieftin bilet
Federația Română de Fotbal (FRF) a anunțat, marți, prețurile biletelor la meciul România - Grecia, de pe Arena Națională, din 19 noiembrie, ora 21.00, contând pentru returul barajului de calificare la Cupa Mondială, acestea fiind cuprinse între 30 de lei la peluze și 600 de lei la zona VIP.

Federația Română de Fotbal (FRF) a anunțat, marți, prețurile biletelor la meciul România – Grecia, de pe Arena Națională, din 19 noiembrie, ora 21.00, contând pentru returul barajului de calificare la Cupa Mondială, acestea fiind cuprinse între 30 de lei la peluze și 600 de lei la zona VIP.

Biletel se pot cumpăra online de miercuri, începând cu ora 12.00, până în 14 noiembrie, ora 19.00, de pe site-urile specializate www.biletefotbalonline.ro, www.bilete.ro și www.myticket.ro. Categoriile de prețuri sunt următoarele:

VIP1- 600 lei;

VIP2- 400 lei;

Categoria I

Tribuna a II-a, Inelul 1 (sectoarele 112, 113, 114, 115 și 116) – 120 lei;

Tribuna a II-a, Inelul 2 (sectoarele 325, 327, 329, 331, 333 și 335) – 80 lei;

Categoria a II-a

Tribuna a II-a, Inelul 1 (sectoarele 109, 117 și 118) – 80 lei;

Tribuna a II-a, Inelul 2 (sectoarele 319, 321, 323, 337 și 339) – 60 lei;

Tribuna I, Inelul 3 (sectoarele 362, 364, 366, 368, 374, 376 și 378)- 80 lei;

Tribuna a II-a, Inelul 3- 50 lei

Categoria a III-a

Tribuna I, Inelul 3 (sectoarele 360 și 380) – 50 lei;

Peluzele, Inelul 1- 50 lei;

Peluzele, Inelul 2- 40 lei;

Categoria a IV-a

Peluzele, Inelul 3- 30 lei.

Reprezentativa României va întâlni selecționata Greciei în barajul de calificare la Cupa Mondială din 2014, din Brazilia, s-a stabilit în urma tragerii la sorți de luni, de la sediul FIFA de la Zurich. Meciul tur va avea loc la 15 noiembrie în Grecia, iar returul în 19 noiembrie, în România.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Isărescu desființează ideea de premier tehnocrat: „Vorbești în gol, în deșert”
Digi24
Prima reacție a NATO după ce un avion F-16 românesc a doborât o dronă în spaţiul aerian al Estoniei
Cancan.ro
Ce pedeapsă a primit Emil Gânj, după ce și-a ucis fosta iubită. Magistrații, decizie de ULTIMĂ ORĂ!
Prosport.ro
FOTO. Iulia Pârlea, în costum de baie pe plaja din Grecia. Prezentatoarea TV pentru care s-au certat Marica şi Torje arată spectaculos
Adevarul
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. Economistul Radu Nechita: „România merge pe urmele Greciei”
Mediafax
Primul Ordin European de Merit: Merkel, Sandu și Zelenski, printre laureați
Click
Rareș Cojoc spune adevărul: a înșelat-o sau nu pe Andreea Popescu, fosta sa soție? „Știe foarte bine aceste lucruri”
Digi24
Xi Jinping i-a spus lui Donald Trump că Vladimir Putin ar putea „regreta” invazia în Ucraina. Ce a spus liderul SUA despre CPI
Cancan.ro
Dovada clară că Andreea Bălan a terminat-o cu Petrișor Ruge. Cu cine l-a schimbat, după ce nu l-a invitat nici la nuntă
Ce se întâmplă doctore
Elena Udrea, imagine rară din sala de fitness. Cum s-a fotografiat în colanți, la 52 de ani
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Bucureștiul va avea 8 noi parcări. Unde vor fi construite?
Descopera.ro
Astronomii au găsit una dintre primele galaxii ale Universului!
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. O pescăriţă nervoasă, către pestişorul de aur – Ti-am spus să faci din bărbatul meu un armăsar!
Descopera.ro
Oamenii de știință au descoperit o metodă surprinzătoare de a distruge substanțele chimice eterne