Prima pagină » Video » VIDEO| „Nu se poate descrie în cuvinte ce am văzut”. Adolescenți scoși din fiare, după ce un șofer de 19 ani a intrat cu mașina într-un copac, în București

VIDEO| „Nu se poate descrie în cuvinte ce am văzut”. Adolescenți scoși din fiare, după ce un șofer de 19 ani a intrat cu mașina într-un copac, în București

Galerie Foto 2

Un șofer de 19 ani a intrat cu maşina într-un copac, sâmbătă noapte, pe Şoseaua Kiseleff din Capitală. Tânărul ar fi circulat cu viteză și a pierdut controlul mașinii pe drumul umed. Atât el, cât şi pasagerii din maşină, doi adolescenţi de 18 şi 16 ani au fost internaţi în stare gravă.

Caroseria maşinii a fost încolăcită de copacul în care a intrat. Accidentul s-a petrecut în jurul orei 22.00, pe şoseaua Kiseleff, din Bucureşti. Tânărul care se afla la volan abia îşi luase permisul.

Mașina s-a rupt în două

În jurul orei 22.00, Brigada Rutieră a fost sesizată prin apel 112 cu privire la producerea unui accident rutier pe Șos. Pavel D. Kiseleff.

Am văzut când au scos pasagerul din partea dreaptă, care era încarcerat. Nu se poate descrie în cuvinte ce am văzut acolo”,  a declarat un martor pentru Observator TV.

„În urma accidentului rutier a rezultat rănirea conducătorului auto și a celor doi pasageri în vârstă de 16, respectiv 18 ani. Ambii ocupanți au fost transportați la Spitalul Grigore Alexandrescu în vederea acordării de îngrijiri medicale. Conducătorul auto a fost testat cu aparatul alcooltest, rezultatul indicat fiind zero”, potrivit unui comunicat al Brăgării Rutiere.

În continuare, oamenii legii efectuează cercetări în vederea stabilirii cu exactitate a cauzelor și condițiilor producerii accidentului rutier.


Citește și

Mara a murit la doar 21 ani, după ce s-a izbit cu mașina într-un cap de pod: „Nu-mi vine să cred nici acum”

FOTO| Un șofer de 19 ani a murit, iar prietenul său se zbate între viață și moarte, după ce au intrat cu mașina într-un copac

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Meteo București: Strat de zăpadă de până la 15 cm și temperaturi minime de până la -10 grade
Digi24
Traian Băsescu spune că Nicușor Dan face „o mare greşeală”: E într-o capcană să prezinte raportul pentru anularea alegerilor în 2024
Cancan.ro
Irina Rimes, out de la Vocea României! Este cutremur media în PRO TV
Prosport.ro
Soția a apărat-o public pe amantă: „Nu e distrugătoare de casă”. Cum arată
Adevarul
Ultimul suflet din lagărul Rubla: „La Însurăței ne omora și la Viziru ne îngropa“
Mediafax
33 de plaje dintre cele mai vizitate din sudul Mediteranei ar putea dispărea în următorii ani
Click
Cum a fost distrusă una dintre cele mai mari fabrici de lactate din România. A fost un simbol al industriei alimentare românești
Digi24
Cum vrea Putin să profite de dezghețarea Arcticii: nevoia de parteneri și norul negru care planează asupra planurilor Kremlinului
Cancan.ro
Ce alți milionari români se aflau pe lista ucigașilor lui Adrian Kreiner. Thriller real cu filaj dintr-un pod părăsit!
Ce se întâmplă doctore
Amestecul-minune cu care Romanița Iovan a reușit să slăbească 24 de kilograme în 6 luni
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Cum ar putea arăta Dacia C-Neo: spaniolii publică primele randări ale noului break
Descopera.ro
Polul Sud tocmai s-a mutat! Cum a fost posibil?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Două pițipoance stau de vorbă: – M-ai prins în mijlocul unei partide de amor!
Descopera.ro
Coioții iubesc o singură dată: ce au descoperit oamenii de știință despre monogamie și doliu în lumea animală