Prima pagină » Actualitate » Ultimele postări ale Raisei pe TikTok. Vedeta pe care o admira cel mai mult: „Mă simt copleșită, mă doare efectiv sufletul”

Ultimele postări ale Raisei pe TikTok. Vedeta pe care o admira cel mai mult: „Mă simt copleșită, mă doare efectiv sufletul”

Raisa Nicoleta a fost ucisă pe trecerea de pietoni de către un polițist în vârstă de 27 de ani, care nu se afla în timpul serviciului. Tragedia s-a petrecut în nordul Capitalei, pe bulevardul Laminorului. Fetița obișnuia să se filmeze și să pună clipurile pe TikTok, unde și-a manifestat admirația pentru vloggerița Andreea Bostănică.

În momentul producerii accidentului, Raisa se întorcea de la școală, alături de o prietenă. Ambele au fost lovite violent, pe trecerea de pietoni, de o mașină a poliției, condusă de un agent de la secția 5.

Una dintre fetițe a reușit să scape cu viață, deși rănită, în timp ce Raisa nu a avut nicio șansă.

Raisa era plină de viață și avea numeroși prieteni, scrie kanald.ro. Ea posta diverse clipuri pe TikTok, unde și-a manifestat admirația pentru Andreea Bostănică, supranumită „Regina Tik Tok-ului”. Raisa visa ca Andreea să-i aprecieze și să comenteze la clipurile sale.

Andreea Bostănică a vorbit despre faptul că nu știa ce se întâmplă și de ce o etichetează toți fanii la clipurile Raisei. Ulterior, vloggerița a aflat despre tragedia din Capitală.

„ Foarte mulți m-ați etichetat la clipul unei fetițe și eu nu înțelegeam de ce sunt etichetată și am intrat și eu la știri și mi-a nimerit pe Facebook și pe TikTok. Am văzut mai multe filmări și de-asta sunt așa acum.

Mă simt coplesită, atât de prost și neputincioasă și mă doare efectiv sufletul și am intrat la ea pe pagină și am văzut că ultimul ei TikTok a fost pe piesa mea și a scris acolo: „Sper ca Andreea Bostanică să vadă acest TikTok și să-mi dea inimi”, iar eu nici măcar nu am văzut. Dar acum l-am văzut datorită vouă, pentru că foarte mulți m-au etichetat și când am văzut nu pot să transmit cum m-am simțit.

Oamenii îmi spuneau ca măcar acum să comentez la postare, dacă nu am putut cât a fost în viață. Sincer, dacă aș fi știut, dacă aș putea în momentul dat să o readuc înapoi, aș lua-o efectiv cu mine, i-aș da un milion de inimioare, dar efectiv nu mai pot să fac asta, pentru că nu mai pot să întorc timpul înapoi”, a mărturisit, printre lacrimi, Andreea Bostănică într-un vlog.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Ce se întâmplă la Serviciul Român de Informații? Dan: Orice derapaj al Serviciului îmi revine mie
Digi24
Un virus gripal nou se răspândește rapid în România: În prima săptămână din decembrie au fost înregistrate peste 3.000 de îmbolnăviri
Cancan.ro
Vila Rodicăi Stănoiu de la malul mării a fost VANDALIZATĂ! Misterul moștenirii fostei ministrese se adâncește!
Prosport.ro
Mesajul transmis de Sorana Cîrstea după ce a mers cu fiul lui Ion Țiriac în cea mai scumpă stațiune din Elveția
Adevarul
Controverse grave în cazul alertei cu bombă la trenul București–Kiev: R. Moldova susține că incidentul a avut loc azi, CFR Călători neagă
Mediafax
Ce taxe vor plăti bucureștenii din 2026? Proiect PMB: impozite pe locuințe, mașini și terenuri
Click
Povestea fabuloasă a fabricii de pantofi construită de un om care abia știa să scrie. Le-a încălțat pe Sophia Loren și Elena Ceaușescu, iar mai târziu pe vedetele autohtone
Digi24
Reacție furioasă a Kremlinului, după ce șeful NATO a îndemnat la pregătiri pentru un război cu Rusia: „E iresponsabil”
Cancan.ro
9 zile consecutive de ninsoare în România, potrivit meteorologilor Accuweather. Care sunt orașele vizate
Ce se întâmplă doctore
Dieta MINUNE cu care Monica Anghel a reușit să slăbească 40 de kilograme: „Asta poți mânca oricând, fără probleme”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Dacia C-Neo, testată în Alpi. Noul model a fost surprins în probe pe drumuri montane
Descopera.ro
O substanță din ciocolată face minuni pentru sănătate
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Bulă o vede pe maică-sa dezbrăcată în fața oglinzii spunând: – Vreau un bărbat!
Descopera.ro
Raportul care anunța Primul Război Mondial: „Într-o bună zi va avea loc un cataclism îngrozitor”