Prima pagină » Actualitate » VIDEO | Pasager „șifonat” de Mike Tyson, în timpul unui zbor cu avionul. Motivul pentru care boxerul l-a luat la pumni

VIDEO | Pasager „șifonat” de Mike Tyson, în timpul unui zbor cu avionul. Motivul pentru care boxerul l-a luat la pumni

Fostul pugilist Mike Tyson l-a luat la pumni pe un pasager, care l-a agasat în timpul unui zbor cu avionul între San Francisco și Florida.

Chiar dacă inițial Mike Tyson a fost de acord să facă un selfie alături de tânărul respectiv, care stătea chiar în spatele fostului campion mondial la categoria grea de box, lucrurile au degenerat.

Fanul a devenit tot mai agitat și l-a deranjat pe Tyson cu tot felul de întrebări, scrie prosport.ro.

Mike Tyson l-a rugat în repetate rânduri să stea la locul lui, iar, când acest lucru nu s-a întâmplat, celebrul sportiv l-a lovit pe pasager, până i-a umplut fața de sânge.

Incidentul violent s-a petrecut chiar după aterizare. Polițiștii americani au reținut două persoane, fără a da nume: o persoană „aflată sub tratamentul medical pentru răni necauzatoare de moarte” și altă persoană „care a oferit informații minime despre incident și a refuzat cooperarea”.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Ghidul CNAS 2026: Ce analize și consultații gratuite poți face indiferent dacă ești asigurat
Digi24
Barack Obama explică afirmațiile despre extratereștri și Area 51, după valul de reacții pe rețelele sociale
Cancan.ro
Ex-soția vedetei Antena 1 s-a combinat cu multimilionarul Cosmopolis. De Sfântul Valentin, a scos-o la o înghețată
Prosport.ro
FOTO. Transformarea Larisei Iordache. Cum arată după ce a născut
Adevarul
Nicușor Dan, absent de la München, în timp ce Maia Sandu a avut întâlniri cu greutate. Capcana marginalizării
Mediafax
UE își reduce criticile la adresa lui Viktor Orbán de teama unor acuzații de interferență în alegeri
Click
A ajuns de la o pensie de 850 € la venituri de 3.500 €. Metoda folosită de un pensionar de 77 de ani
Digi24
Poveste de film: A vândut tot ce avea în SUA și s-a mutat în România, după ce iubita lui a fost deportată. „I-a luat 10 zile”
Cancan.ro
Primele imagini cu ucigașul lui Gheorghe Chindriș. Tânărul de 26 de ani a fost capturat de forțele speciale SIAS
Ce se întâmplă doctore
Apariția incendiară a Andreei Bănică în costum de baie la 47 de ani a stârnit reacții: „De ce simți nevoia să te vedem dezbrăcată?”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Două mașini cu istoric dubios, descoperite de „detectivii” rețelelor sociale
Descopera.ro
Singurul animal care nu moare de bătrânețe!
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ: -Eram cu iubita în pat, când am primit un mesaj...
Descopera.ro
Masacrul din Cușma: capriciile de vânător ale lui Ceaușescu