Prima pagină » Actualitate » Crimă cumplită în SUA. Un tată a fost ucis în fața familiei sale

Crimă cumplită în SUA. Un tată a fost ucis în fața familiei sale

Crimă cumplită în SUA. Un tată a fost ucis în fața familiei sale

O crimă cumplită a avut loc în Statele Unite ale Americii! Ariel Harris, tată a doi copii, în vârstă de 29 de ani, a fost omorât chiar în fața familiei sale pentru că… a lăsat un grup de femei să intre primele într-un lift.

Ariel a fost împușcat mortal pe data de 27 noiembrie, la o petrecere, tragedia întâmplându-se după ce acesta a ținut liftul pentru un grup de femei, în fața unui alt bărbat. scrie Insider.com.

Potrivit Fox 2 Detroit, după ce Ariel a lăsat femeile să urce în lift, între el și suspectul înarmat (identificat ca fiind Gayelon Spencer) a început o dispută, finalizată atunci când Harris a fost împușcat de individ chiar în fața fratelui său și a mamei copiilor săi.

”Fiul meu a fost doar un gentleman, lăsând femeile să urce primele în lift. Și tu îl omori pentru asta?”

Deși poliția din Detroit l-a transportat de urgență la un spital local,  Ariel a fost declarat mort, potrivit declarațiilor făcute ulterior postului ABC 7 din Detroit de fratele lui Ariel Harris, Cameron.

”Fiul meu a fost doar un gentleman, lăsând femeile să urce primele în lift. Și tu îl omori pentru asta?”, a spus Rosalind Hearst, mama victimei.

Ancheta este în curs de desfășurare, iar Poliția din Detroit îl caută încă pe Gayelon Spencer, relatează Adevărul.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Marele pierzător al acestor alegeri
Digi24
George Simion: „Democrația a fost călcată în picioare”. Reacția liderului AUR după închiderea urnelor
Cancan.ro
Moartea Rodicăi Stănoiu, învăluită în mister! Semnul care a stârnit îngrijorare în rândul celor care o cunosc
Prosport.ro
FOTO. Parcă sunt surori! Cum arată mama Jaquelinei Cristian, jucătoarea română care a încasat peste 1 milion de dolari în 2025
Adevarul
Trucul românesc care reduce cheltuielile de iarnă. „Am 21 de grade în casă și nu am dat drumul la căldură”
Mediafax
EXIT-POLL Alegeri Primăria București 2025. CURS: Ciucu 32,7% Băluță 26,3% Alexandrescu 20,2% Drulă 12,8%. INSCOP: Ciucu: 31,7%, Băluță 26,1%, Alexandrescu 21,1%
Click
Roxana Călin, doctoriţa care a îngrozit România în anii ’90. Și-a ucis şi tranşat rivala în dragoste
Digi24
AUR a recunoscut că Anca Alexandrescu a pierdut alegerile. Ce a spus Simion despre relația cu Georgescu
Cancan.ro
Motivul real pentru care Mirabela Grădinaru nu a votat. Răspunsul BIZAR oferit de Nicușor Dan
Ce se întâmplă doctore
Ce se întâmplă cu pensiile din ianuarie 2026? Ministrul Muncii a clarificat situația
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate
Descopera.ro
Cel mai bătrân STRĂMOȘ al RECHINILOR înota în apele Australiei pe vremea dinozaurilor
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BULĂ nedumerit: - Iubita mea s-a întins pe canapea, şi-a dat fusta jos, şi-a smuls...
Descopera.ro
Câți dintre europeni recunosc că sunt stresați la locul de muncă?