Prima pagină » Actualitate » CUM S-AU CUNOSCUT cei trei jurați de ”Chefi la cuțite”. Cum au primit propunerea de a apărea la TV

CUM S-AU CUNOSCUT cei trei jurați de ”Chefi la cuțite”. Cum au primit propunerea de a apărea la TV

CUM S-AU CUNOSCUT cei trei jurați de ”Chefi la cuțite”. Cum au primit propunerea de a apărea la TV
Cum s-au cunoscut cei trei jurați de ”Chefi la cuțite”

Cei trei jurați de la ”Chefi la cuțite” s-au cunoscut în urmă cu mulți ani, atunci când au primit propunerea de a face parte dintr-un show culinar produs de Mona Segall.

Sorin Bontea, Florin Dumitrescu și Cătălin Scărlătescu nu vor mai apărea la emisiunea ”Chefi la cuțite de la Antena 1. Aceștia au fost înlocuiți.

Înainte de a face parte din show-ul ”Chefi la cuțite”, Sorin Bontea, Florin Dumitrescu și Cătălin Scărlătescu au apărut la show-ul culinar ”MasterChef”, de la Pro TV. Atunci s-au și cunoscut de fapt cei trei celebri chefi, după cum povestea Cătălin Scărlătescu într-un interviu pentru revista Viva. Acesta a explicat cum au primit propunerea de a apărea la TV de la producătoarea Mona Segall și unde a avut loc întâlnirea cu ceilalți doi colegi ai săi.

Cum s-au cunoscut cei trei jurați de ”Chefi la cuțite”. ”Ne-am văzut întâi la mine acasă, iar ulterior ne-am întâlnit și cu producătorul nostru, geniala Mona Segall”

”Eram la mare, pe plajă, cu un coleg din clasa a V-a. Stăteam cu picioarele în apă, pusesem un tomberon între noi și jucam table. La un moment dat, mi-a sunat telefonul și am fost anunțat că voi face parte din juriul unui cooking show. Mi-a scăpat telefonul din mână, direct în apă. I-am scos repede cartela, am pus-o la uscat, am folosit un alt telefon și abia a doua zi am fost sunat din nou pentru a stabili o primă întâlnire. Atunci i-am cunoscut prima oară pe Florin și pe Sorin”, a explicat Cătălin Scărlătescu.

Producătoarea Mona Segall, alături de Gina Pistol

”Ne-am văzut întâi la mine acasă, iar ulterior ne-am întâlnit și cu producătorul nostru, geniala Mona Segall. Îmi aduc aminte că ne-am văzut undeva pe Bd. Dacia, stăteam la o terasă și eu mă tot gândeam ce mi se întâmplă… A doua zi am mers la o sedință foto și știu că toți oamenii cu care ne întâlneam ne spuneau că o să fie super tare, se uitau la noi cu multă curiozitate… Eu nu mai înțelegeam nimic. La început, mi-a fost frică de televiziune, nu știam ce înseamnă, ce presupune, de asta în primul an nici nu am renunțat la locul de muncă pe care îl aveam, le-am făcut pe amândouă în paralel”, a adăugat el.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
Ilie Bolojan susține că Nicușor Dan nu i-a cerut demisia: „Am discutat cu dânsul, vom mai discuta”
Digi24
„L-am păcălit pe Putin”: Povestea guvernatorului care a dat peste cap planurile Kremlinului într-o regiune îndepărtată a Rusiei
Cancan.ro
Un nou SCANDAL zguduie Familia Regală! Kate Middleton a ajuns în pragul disperării
Prosport.ro
Un turist care s-a cazat de mai multe ori la hotelul Simonei Halep a lăsat un mesaj pentru personal: „Ne simțim întotdeauna așa”
Adevarul
Războiul din Pădurea Băneasa ia amploare. 6.000 de oameni, captivi între un dezvoltator care nu se ține de cuvânt și ecologiști
Mediafax
Propunerea șefului AIE pentru a reduce dependența de Strâmtoarea Ormuz
Click
Cum se descurcă Andreea Antonescu în America. Dezvăluiri emoționante despre viața de mamă singură
Digi24
Războiul lui Donald Trump cu papa Leon, prin ochii catolicilor MAGA: „Este bine pentru biserică și este bine pentru democrație”
Cancan.ro
Ce le spunea Codruța Filip colegilor de la Desafio despre Valentin Sanfira, înainte de divorț. S-a aflat TOT!
Ce se întâmplă doctore
Cum arăta Delia la începutul carierei sale în muzică! Transformarea prin care a trecut artista este uimitoare. Se poza numai în ipostaze sexy
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Fotoreportaj din China: Mașinile pe care Europa nu le vede și de ce piața auto de acolo surprinde total
Descopera.ro
De ce pâinea îngrașă chiar și când nu o mâncăm în exces?
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. Ion către Măria: - – Ce ai fată de stai dezbrăcată?
Descopera.ro
Musca digitală. Cât de aproape suntem de simularea unui creier?