Prima pagină » Actualitate » Admiratoarele fraților Tate au ajuns SĂ SE CAȚERE pe gardul vilei din Pipera. Britanicii acuzați de viol își întăresc paza

Admiratoarele fraților Tate au ajuns SĂ SE CAȚERE pe gardul vilei din Pipera. Britanicii acuzați de viol își întăresc paza

Andrei Dumitrescu
Admiratoarele fraților Tate au ajuns SĂ SE CAȚERE pe gardul vilei din Pipera. Britanicii acuzați de viol își întăresc paza

Unele dintre admiratoarele fraților Andrew și Tristan Tate ar fi încercat să sară gardul în curtea celor doi milionari. În același timp, britanicii acuzați de trafic de persoane ar fi decis să-și întărească paza, formată, în principal, din foste cadre militare.

Britanicii Andrew și Tristan Tate au fost arestați, la sfârșitul anului trecut, într-un dosar instrumentat de procurorii DIICOT care i-au acuzat de trafic de persoane. Eliberați după ce și-au petrecut sărbătorile de iarnă în spatele gratiilor, milionarii au fost eliberați și lăsați să revină în vila lor din Pipera, pe care au transformat-o într-o adevărată fortăreață.

Locuința este păzită de foste cadre militare, iar casa are uși inteligente, care pot fi descuiate cu amprentă digitală sau prin intermediul telefonului mobil, prin bluetooth.

După descinderile din România, cei doi au început să aibă necazuri și în Marea Britanie, unde mai multe femei au afirmat că ar fi fost violate și au cerut daune.

Surse din anturajul celor doi frați au declarat, pentru Gândul, că în ciuda acuzațiilor grave aduse de anchetatori, britanicii continuă să aibă numeroase admiratoare, dintre care unele, pentru a ajunge la ei, recurg la gesturi cel puțin neașteptate.

Admiratoarele au fost alungate de bodyguarzi

Sursele citate au precizat că unele tinere ar fi încercat să escaladeze gardul înalt care împrejmuiește vila fraților Tate, în vreme ce majoritatea ar fi sunat la poartă, unde, după lungi insistențe, ar fi fost alungate de către bodyguarzii milionarilor.

Totodată, sursele Gândul au afirmat că Andrew și Tristan Tate ar intenționa să-și mărească echipa de gărzi de corp, din care fac parte foști militari sau foști polițiști care s-au aflat în trupele de intervenție rapidă.

Aflați sub control judiciar, cei doi și-ar fi închis studioul de videochat în care lucrau fetele despre care procurorii susțin că erau traficate. Andrew și Tristan Tate ar avea, însă, în continuare, o viață socială intensă, în sensul în care ar continua să frecventeze cluburile de lux și să organizeze acasă petreceri la care au ca invitați cetățeni străini.

CITIȚI ȘI:

EXCLUSIV | Frații Tate, terorizați în celulă de un presupus criminal. De teamă, Andrew și Tristan ar fi dormit cu schimbul

EXCLUSIV | Bodyguarzii fraților Tate i-ar fi mințit pe procurorii DIICOT. Milionarii ar putea ajunge din nou în arest

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Citește și

Mediafax
„2,5 milioane de euro în doar jumătate de zi”. Bogdan Ivan îl pune la zid pe Bolojan
Digi24
Alertă la Costinești după ce pe plajă a fost descoperit un obiect suspect
Cancan.ro
Aceste pensii cresc cu 210 lei, de la 1 ianuarie 2027. Care sunt pensionarii din România care se vor bucura de această majorare
Prosport.ro
„Doamna Diana, ne omorâți”. Imagini incendiare cu fosta soție a lui Claudiu Niculescu, în costum de baie
Adevarul
În ce condiții poate conduce o persoană cu epilepsie. Ce prevede legea în cazul accidentului din Brașov
Mediafax
„Nu uitați că președintele e matematician!” Eugen Tomac explică de ce Nicușor Dan întârzie să desemneze premierul
Click
Coșmar pentru pasagerii unui zbor Ryanair. Oamenii au leșinat și au vomitat după ce au stat blocați în avion
Digi24
„Nu va mai fi nici Moscova, nici Sankt Petersburg”. Ideologul lui Putin, teorie apocaliptică despre „probabilul” război nuclear
Cancan.ro
4.000 lei amendă tuturor românilor care locuiesc la casă și fac acest lucru în curte, crezând că nu îi vede nimeni
Ce se întâmplă doctore
Cum arată casa de 21 de milioane de dolari în care locuiesc Meghan Markle și Prințul Harry. „Este vindecător. Te simți liber”
Ciao.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Promotor.ro
Exclusiv | Cum arată noile camere de rovinietă inteligente, montate de CNAIR. Calculează câți KM a parcurs o mașină
Descopera.ro
Legumele din întreaga lume dispar. Iată cum ne afectează, fără să știm, alimentația
Râzi cu lacrimi
BANCUL ZILEI. BUBULINA: – Facem dragoste de trei ori pe săptămână!
Descopera.ro
Ce obiecte din casă îi pot face rău pisicii? Iată ce spun specialiștii!